Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

zrzuty klawiatury

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
143
Opis - zrzuty klawiatury

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 143 użytkowników pobrało zrzuty klawiatury z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Mistrz Klawiatury 2

  Mistrz Klawiatury II to edukacyjny program przeznaczony do nauki szybkiego, bezbłędnego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze.

 • Obce klawiatury (XP)

  Obce klawiatury (XP)Obce klawiatury (XP) Jezeli uczy...

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  143
  Pobierz za darmo zrzuty klawiatury . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • WinSnap 2.1.6

  Jest to program do przeprowadzania zrzutów ekranu. Zajmuje niewiele miejsca, a bardzo dobrze zbudowany. Pozwala m.in.na przechwycenie pełnego ekranu, okna, okna aplikacji, wybranego regionu.

 • Exif wMarker 1.6.3

  Exif wMarker to proste i przyjazne w użyciu narzędzie do wstawiania własnych znaków wodnych na zdjęcia.

 • HyperSnap DX 6.30.02

  HyperSnap jest aplikacją umożliwiającą wykonywanie zrzutów ekranowych.

zrzuty klawiatury Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 143 użytkowników pobrało zrzuty klawiatury z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: zrzuty klawiatury