Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

zloto i chwala droga do el dorado

Data dodania:
2013-01-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
16
Opis - zloto i chwala droga do el dorado

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-01-23 już 16 użytkowników pobrało zloto i chwala droga do el dorado z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Lost Treasures Of El Dorado

  Lost Treasures of El Dorado to gra logiczna polegająca na układaniu kolorowych symboli. Każda plansza, która przejdziesz, popycha do przodu fabułę.

 • Data dodania:
  2013-01-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  16
  Pobierz za darmo zloto i chwala droga do el dorado . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • El iPodo v1.1.1

  El iPodo to darmowa aplikacja służąca do odczytu plików z iPoda.

 • The Settlers 7: Droga do Królestwa

  The Settlers to seria gier strategiczno-ekonomicznych, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Od ponad dekady cieszy się uznaniem graczy, a jej pierwsza odsłona była dostępna nie tylko na PC, ale również na Amidze.

 • Kleopatra: Droga do tronu

  Wydana w 2007 r. gra przygodowa cleopatra a queen's destiny dopiero teraz ukazuje się w Polsce (jako kleopatra droga do tronu). Grę stworzyło znane z podobnych produkcji studio Kheops. W kleopatra droga do tronu na pc wcielamy się w widoku FPP w Thomasa, postać o bardziej semickim niż egipskim imieniu, mającą jednak ważną rolę do odegrania w egipskiej polityce w 48 r. p.n.e., gdy krajem wstrząsają niepokoje związane ze sporem wewnętrznym Kleopatry VII i Ptolemeusza XIII. Zostaje on wplątany w konflikt próbując rozwiązać swoje prywatne sprawy, mianowicie tajemnicze zniknięcie mentora (bohater zajmuje się astronomią i astrologią) oraz jego córki. Jeśli chcesz zobaczyć, na co stać Thomasa w kleopatra droga do tronu pobierz zajmujące niecałe 400MB demo gry cleopatra a queen’s destiny za free. Tak jak i w pełnej wersji, dostępna jest wyłącznie rozgrywka w trybie singleplayer.

zloto i chwala droga do el dorado Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-01-23 już 16 użytkowników pobrało zloto i chwala droga do el dorado z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Złoto i chwała Droga do el dorado