Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

zdalne

Data dodania:
2016-09-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
64
Opis - zdalne

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-21 już 64 użytkowników pobrało zdalne z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • PhoneTunes 4.20 (Symbian S60)

  PhoneTunes to ciekawy program, stworzony na systemy Symbian OS służący do sterowania odtwarzaczem iTunes przy użyciu wyłączenie telefonu komórkowego. Połączenie umożliwiające zdalne sterowanie realizowane jest przy pomocy Bluetooth, WiFi lub technologii GPRS.

 • Remote S80 1.26

  Remote S80 1.26 to narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym za pośrednictwem komputera.

 • Data dodania:
  2016-09-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  64
  Pobierz za darmo zdalne . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Remote UIQ2 1.42

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Live2Phone Server 4.01.18

  Serwer aplikacji umożliwiającej zdalne oglądanie obrazu z kamery podłączonej do komputera PC.

 • Live2Phone Standard for Symbian OS S60v3 4.1

  Aplikacja umożliwiająca zdalne oglądanie obrazu z kamery podłączonej do komputera PC.

zdalne Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-21 już 64 użytkowników pobrało zdalne z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: zdalne