Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

zdalne sterowanie

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
104
Opis - zdalne sterowanie

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 104 użytkowników pobrało zdalne sterowanie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • TV Remote Controller 5.7

  Ta aplikacja zamieni Twój telefon komórkowy w wielofunkcyjny pilot na podczerwień.

 • PhoneTunes 4.20 (Symbian S60)

  PhoneTunes to ciekawy program, stworzony na systemy Symbian OS służący do sterowania odtwarzaczem iTunes przy użyciu wyłączenie telefonu komórkowego. Połączenie umożliwiające zdalne sterowanie realizowane jest przy pomocy Bluetooth, WiFi lub technologii GPRS.

 • Data dodania:
  2016-10-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  104
  Pobierz za darmo zdalne sterowanie . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Remote S80 1.26

  Remote S80 1.26 to narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym za pośrednictwem komputera.

 • Remote UIQ2 1.42

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Remote S60 Professional 2.90

  Remote S60 Professional 2.90 to narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym za pośrednictwem komputera.

zdalne sterowanie Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 104 użytkowników pobrało zdalne sterowanie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: zdalne sterowanie