Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

zarzadzanie projektami

Data dodania:
2016-09-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1404
Opis - zarzadzanie projektami

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-12 już 1404 użytkowników pobrało zarzadzanie projektami z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • xTime Project 4.6

  xTime Project 4.6 jest programem wspomagającym zarządzanie projektami.

 • Merlin 2.7

  Merlin 2.7 to aplikacja wspomagająca zarządzanie projektami.

 • Data dodania:
  2016-09-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1404
  Pobierz za darmo zarzadzanie projektami . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • TaskJuggler 2.4.1

  Jest to aplikacja do zarządzania tworzonymi projektami.

 • Visual Mind 8 Business Edition

  Visual Mind 8 Business Edition jest aplikacją przeznaczoną dla managerów. Ułatwia przygotowanie prezentacji, planowanie i zarządzanie projektami.

 • Project+ 1.5.4

  Jeżeli szukasz darmowego programu, który umożliwia zarządzanie projektami w oparciu o najnowsze trendy metodyki Łańcucha Krytycznego, program Project+ jest opcją właśnie dla Ciebie.

zarzadzanie projektami Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-12 już 1404 użytkowników pobrało zarzadzanie projektami z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: zarządzanie projektami