Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

yakuza 4

Data dodania:
2016-08-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
7
Opis - yakuza 4

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-12 już 7 użytkowników pobrało yakuza 4 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Yakuza 4

  Yakuza IV jest kolejną odsłoną serii gier nazywanych azjatyckim odpowiednikiem GTA. Jak na razie pełna wersja Yakuza 4 ukazała się tylko w Azji, jednak wkrótce tytuł ten zawita do Europy. Czy warto na niego czekać?

 • Yakuza 4 trailer

  Trailer Yakuza 4 to trwający ponad cztery minuty materiał wideo, będący zarazem reklamą tej gry. Ten filmik pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualną produkcji oraz ocenienie jakości animacji.

 • Data dodania:
  2016-08-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  7
  Pobierz za darmo yakuza 4 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Yakuza 4 gameplay

  Gameplay Yakuza 4 to trwający ponad pięći i pół minuty filmik, ukazujący Ci tą grę w akcji. Masz tu okazję przekonać się, jak wygląda mechanika zabawy, jakie możliwości mają sterowane przez Ciebie postacie (łącznie otrzymujemy czterech bohaterów), a także jak prezentuje się środowisko rozgrywki.

 • Yakuza 2

  Yakuza 2 to walka o przetrwanie w świecie japońskiej mafii.

 • Yakuza 3

  Yakuza 3 to brutalny świat japońskiej mafii…

yakuza 4 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-12 już 7 użytkowników pobrało yakuza 4 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: yakuza 4