Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xiii

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
313
Opis - xiii

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 313 użytkowników pobrało xiii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Final Fantasy XIII

  Final Fantasy to seria, której miłośnikom gier rpg przedstawiać nie trzeba.

 • Final Fantasy XIII gameplay

  Gameplay Final Fantasy XIII to dość krótki filmik z gry, który jednak pokazuje Ci to, co stanowi sól rpg – walkę.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  313
  Pobierz za darmo xiii . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Final Fantasy XIII trailer

  Trailer Final Fantasy XIII to pokazany na targach E3 pierwszy materiał wideo z nachodzącej gry fabularnej Square-Enix.

 • The Golden Horde

  The Golden Horde to gra strategiczna czasu rzeczywistego, która przenosi nas do XIII wieku, kiedy to spora cześć świata była pustoszona przez złowrogą Wielka Ordę.

 • Kleopatra: Droga do tronu

  Wydana w 2007 r. gra przygodowa cleopatra a queen's destiny dopiero teraz ukazuje się w Polsce (jako kleopatra droga do tronu). Grę stworzyło znane z podobnych produkcji studio Kheops. W kleopatra droga do tronu na pc wcielamy się w widoku FPP w Thomasa, postać o bardziej semickim niż egipskim imieniu, mającą jednak ważną rolę do odegrania w egipskiej polityce w 48 r. p.n.e., gdy krajem wstrząsają niepokoje związane ze sporem wewnętrznym Kleopatry VII i Ptolemeusza XIII. Zostaje on wplątany w konflikt próbując rozwiązać swoje prywatne sprawy, mianowicie tajemnicze zniknięcie mentora (bohater zajmuje się astronomią i astrologią) oraz jego córki. Jeśli chcesz zobaczyć, na co stać Thomasa w kleopatra droga do tronu pobierz zajmujące niecałe 400MB demo gry cleopatra a queen’s destiny za free. Tak jak i w pełnej wersji, dostępna jest wyłącznie rozgrywka w trybie singleplayer.

xiii Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 313 użytkowników pobrało xiii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: XIII