Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xaml

Data dodania:
2016-06-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
71
Opis - xaml

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-12 już 71 użytkowników pobrało xaml z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Expression Blend 2.0

  Expression Blend służy do tworzenia i edytowania różnego rodzaju animacji.

 • Expression Design 4.0

  Expression Design jest narzędziem służącym do edycji grafiki rastrowej i wektorowej.

 • Data dodania:
  2016-06-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  71
  Pobierz za darmo xaml . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Expression Blend 4

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Microsoft SilverLight 4

  Microsoft Silverlight to technologia internetowa, której celem jest wyświetlanie treści multimedialnych w przeglądarkach internetowych.

xaml Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-12 już 71 użytkowników pobrało xaml z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: xaml