Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

x com terror from the deep

Data dodania:
2014-01-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
103
Opis - x com terror from the deep

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-01-17 już 103 użytkowników pobrało x com terror from the deep z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • X Com: Terror from the Deep

  X-Com: Terror from the Deep to gra strategiczna, której akcja dzieje się we wszechświecie.

 • Deep Black

  Świat przedstawiony w Deep Black, stoi na skraju gigantycznego konfliktu zbrojnego. Musimy zrobić wszystko co tylko możliwe by zachować pokój. Wykonując szereg niebezpiecznych misji, wykażemy się umiejętnościami i odwagą.

 • Data dodania:
  2014-01-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  103
  Pobierz za darmo x com terror from the deep . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Fight Terror 3

  Fight Terror 3 to gra akcji w starym stylu. Sterujesz tutaj członkiem specjalnego oddziału komandosów, któremu dano za cel oczyszczenie miast z uzbrojonych gangów. Mało tego, oprócz walki w miastach musisz także przebić się przez ich zasadzki na drogach pomiędzy metropoliami.

 • Urban Terror 4.1

  Urban Terror jest całkowita konwersją Quake III Arena do konwencji współczesnych zmagań sił specjalnych i ich złowrogich oponentów. Gra przeznaczona jest przede wszystkim dla trybu multiplayer, acz istnieje możliwość gry przeciwko botom kierowanym przez AI.

 • 9th Company: Roots of Terror

  9 Kompania to gra strategiczna czasu rzeczywistego nawiązująca do wydarzeń znanych z bardzo popularnego również w naszym kraju filmu pod tym samym tytułem, opowiadającego o walkach radzieckich żołnierzy w Afganistanie.

x com terror from the deep Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-01-17 już 103 użytkowników pobrało x com terror from the deep z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: x com terror from the deep