Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

www oovoo po polsku

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
139
Opis - www oovoo po polsku

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 139 użytkowników pobrało www oovoo po polsku z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ooVoo 3.5.6

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • ooVoo 1.7.1.50

  ooVoo to komunikator stworzony z myślą o rozmowach audio i wideo w wysokiej jakości. Ponad to program umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, przesyłanie plików, rozmowy telefoniczne, wysyłanie wiadomości wideo (nie dłuższych niż 5 min) oraz zapisywanie rozmów wideo do plików AVI lub FLV (nie dłuższych niż 1000 min)

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  139
  Pobierz za darmo www oovoo po polsku . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ooVoo 2.2.3.24

  ooVoo to komunikator stawiający na wysokiej jakości rozmowy wideo.

 • Co to znaczy www

  Wiekszosc z nas na p...W rzeczywistosci int...

 • Jak stworzyć pierwszą stronę www?

  Jak stworzyć pierwszą stronę www? Jak stworzyc pierwsza strone www? Po pewnym cza...

www oovoo po polsku Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 139 użytkowników pobrało www oovoo po polsku z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: www.oovoo po polsku