Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wszechswiat

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
65
Opis - wszechswiat

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 65 użytkowników pobrało wszechswiat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • WorldWide Telescope

  Microsoft udostępnił darmowa aplikację, dzięki której można podglądać odległe miejsca we Wszechświecie.

 • Mass Effect

  Mass Effect to połączenie RPG i gry akcji (strzelanki) w świecie przyszłości, w którym ludzkość kolonizuje kolejne planety i styka się na nich z innymi cywilizacjami.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  65
  Pobierz za darmo wszechswiat . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Galactic Civilizations II: Endless Universe

  Galactic Civilizations II: Endless Universe to gra strategiczna, utrzymana w konwencji science – fiction. Musimy kolonizować nowe planety, pozyskiwać cenne surowce i stale dbać o rozwój naszej kosmicznej floty. Tylko wtedy będziemy w stanie zdominować wszechświat.

 • Darkspore

  Gra Darkspore to tytuł, który ma ukazać się na rynku w 2011 roku. Za jego powstanie odpowiada firma Maxis, znana między innymi z serii Sims oraz Spore, można się więc spodziewać, że będziemy mieć do czynienia z czymś nowatorskim.

 • Galactic Civilizations II: Dread Lords

  Wszechświat, który jest miejscem akcji gry Galactic Civilizations II: Dread Lords, tylko czeka by go podbić. Zostań kosmicznym imperatorem i spraw by cały kosmos, padł u Twych stóp.

wszechswiat Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 65 użytkowników pobrało wszechswiat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: wszechswiat