Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wskazniki myszy

Data dodania:
2016-10-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
86
Opis - wskazniki myszy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 86 użytkowników pobrało wskazniki myszy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Gdzie jest kursor myszy?

  Gdzie jest kursor myszy?Gdzie jest kursor myszy? W Windows...

 • Klawiatura zamiast myszy? (Vista, XP)

  Klawiatura zamiast m...Klawiatura zamiast m...Nie ulega watpliwosc...

 • Data dodania:
  2016-10-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  86
  Pobierz za darmo wskazniki myszy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • FireGestures 1.1.2

  Rozszerzenie do Firefoxa udostępnia pięć typów gestów pozwalających wykonywać różne polecenia i skrypty za pomocą myszy i klawiatury.

 • MouseShade 2

  MouseShade to narzędzie, które napewno przyda się każdemu twórcy prezentacji czy materiałów demonstracyjnych. Wączenie go spowoduje pojawienie się świetlistego okręgu wokół kursora myszy, przy jednoczesnym przyciemnieniu ekranu.

 • CPU Burn in 1.00

  Jest to narzędzie diagnostyczne sprawdzające sprawność procesora.

wskazniki myszy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 86 użytkowników pobrało wskazniki myszy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: wskazniki myszy