Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wskaznik

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
26
Opis - wskaznik

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 26 użytkowników pobrało wskaznik z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Nixstaller 0.4

  Nixstaller przeznaczony jest do tworzenia pakietów instalacyjnych dla systemu Linux.

 • PeekPocket 1.6 WM

  PeekPocket to nie wielka i przydatna aplikacja pozwalająca sprawdzić wszystkie punkty dostępowe znajdujące się w pobliżu. Program w zasadzie nie wyróżnia się niczym szczególnym z pośród innych aplikacji tego typu na rynku, nie mniej jednak posiada dokładny wskaźnik zasięgu i siły sygnału aktualizowany na bieżąco co może bardzo pomóc w określaniu jakości zasięgu w danym miejscu.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  26
  Pobierz za darmo wskaznik . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Bateria HD 1.27

  Bateria HD to rozbudowana aplikacja dla urządzeń z systemem Android, która w przejrzysty sposób pokaże użytkownikowi wszystkie informacje dotyczące baterii.

 • 3D Flip clock & weather 1.0.3

  3D Flip clock & weather to niezwykle przydatny widżet dla posiadaczy smartfonów z systemem Android. Pokazuje on jednocześnie aktualną godzinę oraz prognozę pogody. Duże możliwości personalizacji to kolejny atut!

 • Sound Meter 1 2

  Sound Meter 1.2 jak sama nazwa wskazuje służy do precyzyjnego pomiaru dźwięku w pomieszczeniu.

wskaznik Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 26 użytkowników pobrało wskaznik z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: wskaznik