Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wskaznik baterii

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
258
Opis - wskaznik baterii

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 258 użytkowników pobrało wskaznik baterii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Bateria HD 1.27

  Bateria HD to rozbudowana aplikacja dla urządzeń z systemem Android, która w przejrzysty sposób pokaże użytkownikowi wszystkie informacje dotyczące baterii.

 • Battery Manager 1.5.0

  Battery Manager to aplikacja do zarządzania stanem baterii.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  258
  Pobierz za darmo wskaznik baterii . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • BatteryZzz 2.0

  BatteryZzz jest prostym narzędziem służącym, do powiadamiania nas dźwiękowo o rozładowanej lub w pełni naładowanej baterii.

 • Power Bar 1.0

  Power Bar to niewielka aplikacja, która wyświetla stan naładowania baterii.

 • BallRoom UIQ3 1.00

  Wygodne narzędzie, umożliwiając wyświetlenie w rogu ekranu informacji takich jak, poziom baterii, ilość wolnej pamięci, aktualny czas i data.

wskaznik baterii Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 258 użytkowników pobrało wskaznik baterii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: wskażnik baterii