Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wrc 2

Data dodania:
2016-10-07
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
151
Opis - wrc 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-07 już 151 użytkowników pobrało wrc 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • WRC 2

  WRC 2 umożliwia spróbowanie swoich sił w rajdach samochodowych, które przez wielu uważane są za bardziej wymagające niż Formuła 1. Możemy przekonać się, jak wiele umiejętności wymaga rywalizacja z kierowcami takimi jak Sebastien Loeb.

 • WRC 2010 gameplay

  Gameplay WRC 2010 to trwający niecałe dwie minuty materiał wideo, który ukazuje graczom, jak wygląda w praktyce ta oficjalna gra rajdowych mistrzostw świata.

 • Data dodania:
  2016-10-07
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  151
  Pobierz za darmo wrc 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • WRC: FIA World Rally Championship

  WRC: Fia World Rally Championshiop to oficjalna gra rajdowych mistrzostw świata. Jak więc nie trudno się domyślić, będziemy mogli zasiąść za kierownicą jednego z wozów przemierzających bezdroża świata.

 • Colin McRae Rally 2005

  Karierę w Colin McRae Rally 2005 rozpoczynamy będąc młodym kierowcą, który dopiero zaczyna swoją karierę. Wykorzystując swoje umiejętności i dostępne samochody walczymy o spełnienie marzenia, jakim jest możliwość brania udziału w rajdach WRC, czyli jednej z najbardziej prestiżowych serii wyścigowych.

 • Colin McRae: DiRT 3

  W grze Colin McRae: DiRT 3 mamy okazję ścigać się z rywalami, w wielu miejscach na świecie. Nasz samochodów możemy wybrać spośród kilkunastu dostępnych modeli. Oprócz klasycznych wyścigów, gra oferuje nam też różnego rodzaju wyzwania, których możemy się podjąć.

wrc 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-07 już 151 użytkowników pobrało wrc 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: WRC 2