Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

world of tanks

Data dodania:
2016-10-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
756
Opis - world of tanks

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-12 już 756 użytkowników pobrało world of tanks z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • World of Tanks

  Premiera gry World of Tanks zaplanowana jest na jesień 2010 roku. Będzie to tytuł znacznie różniący się od innych gier mmog. Dlaczego? Otóż w tej grze nie prowadzimy żadnej konkretnej postaci, a sterujemy czołgiem. Jak więc widać gameplay World of Tanks będzie dość widowiskowy.

 • World of Tanks Trailer

  Trailer World of Tanks to trwający ponad minutę filmik, który zapowiada nadchodzącą grę mmog, w której będziemy sterować czołgami różnego typu .

 • Data dodania:
  2016-10-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  756
  Pobierz za darmo world of tanks . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Pocket Tanks 1.3

  Pocket Tanks jest bardzo ciekawym połączeniem gry logicznej i startegi, w której dwa czołgi, stojące po przeciwnych stronach planszy, toczą ze sobą walkę.

 • Tanks! For Pocket PC

  Turówka dla miłośników czołgów.

 • World of Where 2.0

  World of Where jest programem ułatwiającym naukę stolic państw całego świata.

world of tanks Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-12 już 756 użytkowników pobrało world of tanks z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: world of tanks