Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wold of tanks

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
48
Opis - wold of tanks

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 48 użytkowników pobrało wold of tanks z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Pocket Tanks 1.3

  Pocket Tanks jest bardzo ciekawym połączeniem gry logicznej i startegi, w której dwa czołgi, stojące po przeciwnych stronach planszy, toczą ze sobą walkę.

 • World of Tanks

  Premiera gry World of Tanks zaplanowana jest na jesień 2010 roku. Będzie to tytuł znacznie różniący się od innych gier mmog. Dlaczego? Otóż w tej grze nie prowadzimy żadnej konkretnej postaci, a sterujemy czołgiem. Jak więc widać gameplay World of Tanks będzie dość widowiskowy.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  48
  Pobierz za darmo wold of tanks . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Tanks! For Pocket PC

  Turówka dla miłośników czołgów.

 • World of Tanks Trailer

  Trailer World of Tanks to trwający ponad minutę filmik, który zapowiada nadchodzącą grę mmog, w której będziemy sterować czołgami różnego typu .

 • Scorched 3D Build 42.1

  Scorched 3D na Mac OS to kontynuacja klasycznej gry Scorched Earth (lub Scorched Tanks). Idea jest banalnie prosta, zaś grywalność dostarcza dziesiątek godzin dobrej zabawy.

wold of tanks Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 48 użytkowników pobrało wold of tanks z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: wold of tanks