Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wojownicza

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
50
Opis - wojownicza

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 50 użytkowników pobrało wojownicza z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • King's Bounty Wojownicza Księzniczka

    Świetna strategia turowa King’s Bounty: The Legend znalazła swoją kontynuację. King's Bounty Wojownicza Księżniczka, jako uzupełnienie wcześniejszej wersji gry oferuje nam teraz mnóstwo możliwości. Obecnie Księżniczka Amelia może podróżować latającymi stworzeniami, awansować na znacznie wyższe poziomy rozwoju postaci oraz robić jescze wiele innych rzeczy, które czynią z tej gry naprawdę ciekawą pozycję.

  • Trailer do King's Bounty Wojownicza Księżniczka

    Trailer King’s Bounty Armored Princess to kontynuacja cieszącej się sporym uznaniem gry strategicznej King's Bounty: The Legend. W nowej odsłonie bohaterka będzie podróżować po zupełnie nowym świecie z znacznie większą swobodą. Poruszanie się po mapie przestało być zależne od wykonywanych zadań! Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość lotu na wierzchowcu Amelii. Teraz w razie gdy nie będziemy mieć ochoty na walkę możemy wzbić się w powietrze i przelecieć nad wrogami. Gra oferuje jeszcze parę innych innowacji, sprawdź sam jak wiele się zmieniło!

wojownicza Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 50 użytkowników pobrało wojownicza z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: wojownicza