Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wm 5

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
72
Opis - wm 5

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 72 użytkowników pobrało wm 5 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • FlashIt! 1 0 (WM 5/6)

  FlashIt to malutka aplikacja pozwalająca na wysłanie dwóch rodzajów nie codziennych wiadomości sms. Jedna to klasa 0, która wyświetla się bezpośrednio na ekranie odbiorcy natomiast druga do flash, który po otwarciu miga.

 • Home 1.51a (WM 5/6/6.1)

  Interfejs do telefonów z systemem Windows Mobile 5, 6 oraz 6.1.

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  72
  Pobierz za darmo wm 5 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Always On Mail WM 5 for Smartphones

  Always-On Mail Windows Mobile 5 for Smartphones to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • Always On Mail WM 5 for Pocket PC

  Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze.

 • PocketTV Enterprise Edition 1.4.1 (WM 5 i WM6)

  Aplikacja PocketTV stworzona na platformy Windows Mobile to jeden z gamy doskonałych odtwarzaczy wideo dostępnych na rynku dla urządzeń mobilnych.

wm 5 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 72 użytkowników pobrało wm 5 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: wm 5