Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

windows mobile smartphone

Data dodania:
2016-09-03
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
48
Opis - windows mobile smartphone

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 48 użytkowników pobrało windows mobile smartphone z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile Smartphone

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • Mobipocket Reader for Windows Mobile Smartphone  6

  Aplikacja Mobipocket Reader for Windows Mobile przeznaczona dla Smartphone jest prostym i przyjaznym w użyciu programem na licencji freeware, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Windows Mobile.

 • Data dodania:
  2016-09-03
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  48
  Pobierz za darmo windows mobile smartphone . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Mobiola Headset 1.0 Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

 • Mobipocket Reader for Windows Mobile Smartphone 5.3

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca czytanie elektronicznych książek.

 • iSilo 5.04 (Windows Mobile & Smartphone)

  iSilo pozwala na przeglądanie dokumentów tekstowych w formacie iSilo.

windows mobile smartphone Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-03 już 48 użytkowników pobrało windows mobile smartphone z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: windows mobile smartphone