Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

windows mobil professional 6 1 ppc pl

Data dodania:
2016-09-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
53
Opis - windows mobil professional 6 1 ppc pl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 53 użytkowników pobrało windows mobil professional 6 1 ppc pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Opera Mobile (Windows Mobile 5/6 PPC, Professional, Classic) 8.65

  Aplikacja Opera Mobile stworzona pod systemy Windows Mobile to bardzo popularna przeglądarka zastępująca standardowy Internet Explorer w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Mobiola Headset 1.0 Windows Mobile PPC

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

 • Data dodania:
  2016-09-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  53
  Pobierz za darmo windows mobil professional 6 1 ppc pl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile PPC

  Dzięki aplikacji Mobiola Headset stworzonej akurat w tej wersji dla systemów Windows Mobile, mamy możliwość wykorzystania naszego Pocket PC jako zestaw słuchawkowy konieczny do prowadzenia jakichkolwiek rozmów za pośrednictwem komunikatorów internetowych, jak np. Skype.

 • Handy Safe Windows Mobile PPC

  Aplikacja Handy Safe napisana pod systemy Windows Mobile jest doskonałym rozwiązaniem w dziedzinie ochrony i zabezpieczenia poufnych danych.

 • Mobiola Screen Capture 1.0.7 Windows Mobile PPC

  Mobiola Screen Capture 1.0.7 Windows Mobile PPC - do pobrania za darmo cała masa programów mobile na Pobierz.pl

windows mobil professional 6 1 ppc pl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-16 już 53 użytkowników pobrało windows mobil professional 6 1 ppc pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: windows mobil professional 6 1 ppc pl