Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

windows kalendarz

Data dodania:
2016-10-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
37
Opis - windows kalendarz

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 37 użytkowników pobrało windows kalendarz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Kalendarz Windows 7 – w jaki sposób z niego korzystać?

  Kalendarz w systemac...Sa jednak aplikacje,...

 • Kalendarz 0.4.0.2

  Wtyczka, do tlena wyświetlająca praktyczny kalendarz na liście kontaktów.

 • Data dodania:
  2016-10-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  37
  Pobierz za darmo windows kalendarz . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • KALENDARZ XP 29 85

  Kalendarz XP, do pobrania za darmo, posiada następujące funkcje: wyświetlanie daty i wybranych parametrów komputera, obsługa wirtualnego CD, menadżer ikon pulpitu, terminarz uruchamiania komputera, cogodzinny dźwięk wyposażony w syntezator mowy, podgląd dokładnych godzin włączania i wyłączenia komputera, licznik przebytej przez mysz drogi w kilometrach, metrach itp.

 • Windows 7

  Chcesz wypróbować Windows 7 za free? Wersja testowa Windows 7 za darmo na pobierz.pl.

 • Windows Mail

  Windows Mail to klient poczty elektronicznej, który po raz pierwszy ukazał się przy okazji premiery Win Vista, kiedy to Windows Mail oficjalnie zastąpił już bardzo wyeksploatowanego i zasłużonego klienta Outlook Express. Program ten różni się od poprzednika w wielu kwestiach, związanych głównie z działaniem, wyglądem oraz bezpieczeństwem pracy.

windows kalendarz Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 37 użytkowników pobrało windows kalendarz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: windows kalendarz