Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

winda nieba

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
85
Opis - winda nieba

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 85 użytkowników pobrało winda nieba z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • VITO AstroNavigator II 2.01

  Program VITO AstroNavigator dla Windows Mobile jest nie typową propozycją dla osób, które uwielbiają koncentrować swoją uwagę na gwiazdach. Aplikacja swojemu użytkownikowi pozwala wyświetlić podgląd części mapy nieba dostosowując obraz do pozycji w której aktualnie się znajdujemy.

 • APOD Grabber 1.2

  APOD Grabber jest programem umożliwiającym pobieranie zdjęć Astronomy Picture of the Day od NASA.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  85
  Pobierz za darmo winda nieba . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • WorldWide Telescope 2.2

  WorldWide Telescope czyli najlepsze obserwatoria astronomiczne świata w twoim komputerze.

 • Adobe Photoshop Elements 8

  Adobe Photoshop Elements 8 to program do obróbki zdjęć zaprojektowany tak, aby połączyć prostotę obsługi i różnorodnością opcji, przez co może być używany zarówno przez początkujących użytkowników do prostych czynności jak i przez osoby o większych wymaganiach.

 • Google Earth 5.1

  Google Earth to program ukazującym glob ziemski za zdjęciach satelitarnych. Program pozwala dowolnie obracać kulą ziemską i powiększać dowolnie wybrane fragmenty mapy.

winda nieba Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 85 użytkowników pobrało winda nieba z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: winda nieba