Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wifi analyzer

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
107
Opis - wifi analyzer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 107 użytkowników pobrało wifi analyzer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Metadata Analyzer

  Darmowy program Metadata Analyzer pozwala Ci sprawdzić, jak nazywał się twórca oryginalnego dokumentu, a jeżeli autor został zmieniony, dowiesz się, ile razy miało to miejsce i kim byli poprzedni autorzy. Nadto otrzymasz również dokładną informację o liczbie zapisów dokumentu, a także o rodzaju dokonywanych w nim uprzednio zmian.

 • RightMark Audio Analyzer 6.2.1

  Program o charakterze dźwiękowym, pozwala testować analogowe i cyfrowe ścieżki audio oraz urządzenia: karty muzyczne, odtwarzacze mP3, CD/ DVD, usuwanie dźwięku.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  107
  Pobierz za darmo wifi analyzer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Pocket Battery Analyzer 1.12

  Pocket Battery Analyzer to aplikacja do prezentowania poziomu naładowania baterii oraz jej wydajności.

 • WiFi File Explorer 1 3 8

  WiFi File Explorer to świetna aplikacja, która zdecydowanie umili pracę wielu Użytkownikom platformy Android.

 • WIFREE Free WIFI 3 1 1

  WIFREE to kolejna aplikacja z serii menadżerów połączenia WiFi na systemy Android. Program pokazuje np. siłę sygnału w procentach a także w wartościach dbm.

wifi analyzer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 107 użytkowników pobrało wifi analyzer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Wifi Analyzer