Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wiedzmin 2

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
4193
Opis - wiedzmin 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 4193 użytkowników pobrało wiedzmin 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Wiedźmin 2

  Wiedźmin 2: Zabójcy Królów stawia przed nami wyzwanie, w postaci schwytania królobójcy. Misja ta będzie wymagała wytrwałości i przezwyciężenia naprawdę wielu trudności.

 • Wiedźmin 2 patch 2 1

  Dotychczas wydawane uaktualnienia do gry Wiedźmin 2, wnosiły zazwyczaj wiele nowości a także poprawek znalezionych błędów. Patch 2.1 jest dość skromną łatką, która jedynie poprawia kilka błędów.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  4193
  Pobierz za darmo wiedzmin 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Wiedźmin 2 trailer

  Wiedźmin 2 to sequel najlepszej polskiej gry w historii, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, odnosząc sukces na całym świecie. Dzięki twórcom z CD Projekt RED gracze będą mieli okazję po raz kolejny wniknąć w wirtualny świat sagi Sapkowskiego, który tym razem ma być jeszcze bardziej realistyczny i piękniejszy.

 • Wiedźmin 2 patch 1 1

  Wiedźmin 2 patch 1.1 to oficjalna aktualizacja do gry, która zwiększa jej wydajność oraz eliminuje większość napotkanych po premierze błędów.

 • Wiedźmin 2 patch 1 3

  Uaktualnienie Wiedźmina 2 do wersji 1.3 rozwiązuje wiele kłopotów pojawiających się w trakcie rozgrywki. Patch jest bardzo przydatny i warto go zainstalować.

wiedzmin 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 4193 użytkowników pobrało wiedzmin 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Wiedźmin 2