Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

widzety

Data dodania:
2016-10-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
50
Opis - widzety

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 50 użytkowników pobrało widzety z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Opera 9.27 Build 8841

  Opera jest jedną z najlepszych przeglądarek internetowych. Jest oprócz Google Chroma i Firefoxa trzecim najpoważniejszym konkurentem dla przeglądarki Internet Explorer.

 • Vista Transformation Pack 9.0.1

  Znudził ci się wygląd Windows XP? Chcesz by wyglądał nowocześnie? Zastosuj Vista Transformation Pack. Dzięki tej aplikacji wygląd starego systemu upodobni się do Windows Vista.

 • Data dodania:
  2016-10-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  50
  Pobierz za darmo widzety . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Opera 9

  Spolszczenie Opery w wersji 9

 • Opera 7.5x

  Spolszczenie popularnej przeglądarki internetowej

 • Opera 7.22 3221

  Spolszczenie kolejnej wersji Opery

widzety Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 50 użytkowników pobrało widzety z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: widżety