Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

widget

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
91
Opis - widget

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 91 użytkowników pobrało widget z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Show IP Widget 1 2

  Show IP Widget to prosty program na platformy Android wyświetlający zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny adres naszego urządzenia.

 • Custom Clock Widget Free 0 6 1

  Custom Clock Widget to stylowy dodatek, który nada twojemu telefonowi klasy i dobrego gustu w formie eleganckiego zegara.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  91
  Pobierz za darmo widget . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • BBC Radio 4.11

  BBC Radio to widget umożliwiający słuchanie radiowych rozgłośni przez internet.

 • Swiss Watches Book 1 0 3

  Swiss Watches Book to ekskluzywny widget pozwalający wyświetlić na ekranie naszego telefonu kolekcję zegarków firmy Swiss.

 • ClockQ 1 0

  ClockQ to kolejny widget zaprojektowany przez programistę Jakub Kinst. ClockQ to cyfrowy zegar do osadzenia na ekranie startowym, który wyróżnia się możliwością edytowania poszczególnych jego elementów.

widget Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 91 użytkowników pobrało widget z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: widget