Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

wiadomosc panie

Data dodania:
2016-10-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
143
Opis - wiadomosc panie

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-13 już 143 użytkowników pobrało wiadomosc panie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Sms2Email 1.00

  Sms2Email pozwala wysyłać wiadomości SMS na pocztę e-mail.

 • ImageSpy 2.0.5

  Aplikacja umożliwia wykorzystanie telefonu jako czujnika ruchu. Program po wykryciu ruchu na obrazie uzyskiwanym z wbudowanego w telefon aparatu może włączyć alarm lub wykonać zdjęcie zapisać je i wysłać jako MMS, albo zadzwonić pod wskazany nr lub wysłać wiadomość SMS.

 • Data dodania:
  2016-10-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  143
  Pobierz za darmo wiadomosc panie . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Śmieciarek NxG 1.2.0

  Śmieciarek NxG to program, dzięki któremu wiadomości email docierające do programu pocztowego będą wstępnie kwalifikowane do wybranych kategorii przez zaawansowane metody analizy treści oparte o tzw. naiwny klasyfikator Bayes'a często stosowany przy tworzeniu sztucznej inteligencji, a także ścisłe reguły tworzone przez użytkownika.

 • ReliRescue 1.17.4.23

  ReliRescue to prosty i nie wielki program w działaniu opierający się o wbudowany w urządzenie moduł GPS. który pozwala na przesyłanie danych o dokładnej lokalizacji telefonu wybranym osobom poprzez wiadomość sms lub e-mail.

 • Wizi SMS with Location (Android) 3 0 1

  Wizi SMS with Location to nie wielki programik umożliwiający udostępnianie swojej aktualnej pozycji poprzez wiadomość sms, email lub też na Facebooku.

wiadomosc panie Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-13 już 143 użytkowników pobrało wiadomosc panie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: wiadomosc panie