Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

watch

Data dodania:
2016-09-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
20
Opis - watch

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 20 użytkowników pobrało watch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • a watch 1.14 (WM)

  a-watch stanowi malutką aplikację, która w formie wygaszacza ekranu pokazuje na wyświetlaczu obecną datę wraz z godziną.

 • Nixie Watch 1.30 (Symbian OS)

  Nixie Watch to interesujący gadżet na systemy Symbian OS napisany w języku Python, służy do pokazywania godziny w nie typowy sposób. Jest to z pewnością aplikacja dla tych którzy nie cierpią rutyny w codziennym używaniu telefonu.

 • Data dodania:
  2016-09-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  20
  Pobierz za darmo watch . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Tom Clancy's Rainbow Six: Eagle Watch

  Wydany wyłącznie na PC Rainbow Six Eagle Watch PC to dodatek do świetnej gry akcji z elementami taktycznymi – Rainbow Six. Opublikowany został w dość niedługim czasie po premierze podstawowej gry – w styczniu 1999 roku, a więc ponad dekadę temu. Mimo zapowiedzi nie wyszła konwersja Rainbow Six Eagle Watch na PSP.

 • FoneWatch 2.00 Windows Mobile

  FoneWatch to łatwy w obsłudze program, który działa w tle i automatycznie nagrywa zarówno przychodzące jak i wychodzące rozmowy.

 • Windows Mobile StopWatch 2.1

  Aplikacja Windows Mobile StopWatch na systemy mobile została stworzona jako wielofunkcyjny i zaawansowany timer, znajdziemy w nim również funkcję minutnika.

watch Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 20 użytkowników pobrało watch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: watch