Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

war in the pacific

Data dodania:
2016-09-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
454
Opis - war in the pacific

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 454 użytkowników pobrało war in the pacific z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • War in the Pacific: Admiral's Edition

  Niegdyś dość dużą popularnością cieszyła się gra strategiczna War In the Pacific. W lipcu 2009 roku firma Matrix Games postanowiła sprawić prezent jej fanom i wydała War in the Pacific: Admiral's Edition, będący samodzielnym dodatkiem do gry.

 • War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 1945

  War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 – 1945 to gra strategiczna, która odznacza się przede wszystkim turowym systemem walki, który był kiedyś bardzo popularny, a który obecnie okazuje się zbyt trudny do opanowania dla wielu graczy przez co twórcy z niego często rezygnują.

 • Data dodania:
  2016-09-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  454
  Pobierz za darmo war in the pacific . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 1945 patch 1 806

  War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 – 1945 to turowa gra strategiczna nawiązująca do zapomnianego w ostatnim czasie systemu gry, polegającemu na poruszaniu się oddziałami po planszy składającej się z sześciokątów.

 • War in the Pacific: Admiral's Edition v1 00 84d Patch

  Patch do War in the Pacific: Admiral's Edition to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu. Najnowsza łatak oznaczona jest numerem 1.00.84 i wnosi szereg istotnych usprawnień i poprawek do zabawy. Jest ich dokładnie dwieście – to dość imponująca lista, prawda?

 • Pacific General

  w Pacific General gracz uczestniczy w walkach wojennych z czasów II wojny światowej, może walczyć na lądzie jak i na morzu

war in the pacific Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 454 użytkowników pobrało war in the pacific z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: War in the Pacific