Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

w jego dloniach

Data dodania:
2015-05-30
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
109
Opis - w jego dloniach

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2015-05-30 już 109 użytkowników pobrało w jego dloniach z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • OmniPlan 1.1.2

  OmniPlan to program pomagający stworzyć plan projektu wraz z jego budżetem.

 • Sleepy 6.2

  Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.

 • Data dodania:
  2015-05-30
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  109
  Pobierz za darmo w jego dloniach . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • AIM 6.8.14.6

  AIM to komunikator, który jest bardzo popularny w USA, jego właścicielem jest portal AOL.

 • Ozone 3.0 Personal Learning Edition

  Ozone 3.0 Personal Learning Edition to darmowa wersja programu Ozone służąca do zapoznania się z jego funkcjami.

 • Arctic Torrent 1.2.3

  Arctic Torrent jest bardzo prostym klientem sieci P2P do pobierania plików z internetu. Program niejest po polsku, ale niesprawi trudności nawet największemu laikowi sieci Peer 2 Peer.

w jego dloniach Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2015-05-30 już 109 użytkowników pobrało w jego dloniach z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: w jego dloniach