Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

voip

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
104
Opis - voip

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 104 użytkowników pobrało voip z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Nimbuzz 1.0.1

  Nimbuzz to komunikator internetowy przeznaczony na telefony komórkowe i urządzenia przenośne.

 • Gizmo5 1.15.36

  Gizmo5 to rozbudowany komunikator internetowy do wykonywania połączeń VoIP dla telefonów komórkowych obsługujących JAVA.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  104
  Pobierz za darmo voip . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • IM+ for Skype 0.9 (Smartphone)

  Jest to mobilna wersja popularnego komunikatora umożliwiająca komunikację z innymi użytkownikami Skype.

 • Gizmo5 1.1.013 (S60 3rd)

  Gizmo5 to rozbudowany komunikator internetowy do wykonywania połączeń VoIP dla telefonów komórkowych pracujących pod systemem Symbian OS.

 • Slick 0.67 (S60 3rd)

  Komunikator internetowy zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM, Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha.

voip Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 104 użytkowników pobrało voip z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: voip