Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

voice breaker

Data dodania:
2016-09-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
46
Opis - voice breaker

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 46 użytkowników pobrało voice breaker z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Voice Breaker (Symbian S60) 1.01.3

  Voice Breaker – przekonaj się jaką siłę ma Twój głos!

 • Time Breaker

  Time Breaker to gra zręcznościowa w stylu Arkanoid. Masz tu piłeczkę, którą odbijasz, strącając cegiełki. Te ułożone są w różne kształty - a co ciekawe, środowisko gry jest w pełni trójwymiarowe, więc poruszają się jak żywe.

 • Data dodania:
  2016-09-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  46
  Pobierz za darmo voice breaker . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Voice Candy 1.2.1

  Voice Candy 1.1.3 to aplikacja służąca do rejestrowanie głosowych przypomnień.

 • Voice Recorder 1.2

  Voice Recorder dla mobile to praktyczne narzędzie do nagrywania audio. Aplikacja pozwala na m.in. częstotliwość próbkowania PCM od 8kHz - 44kHz, nagrywanie GSM 6.10, dwu krotny wzmacniacz cyfrowy dla dźwięku na wyjściu/wejściu czy obsługę formatu plików WAV.

 • Voice Reminder 1.34

  Voice Reminder to funkcjonalna aplikacja pełniąca funkcję organizera – managera zadań.

voice breaker Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 46 użytkowników pobrało voice breaker z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: voice breaker