Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

vito buttonmapper

Data dodania:
2016-09-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
30
Opis - vito buttonmapper

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 30 użytkowników pobrało vito buttonmapper z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • VITO ButtonMapper 4.0

  VITO ButtonMapper pozwala przypisać dodatkowe komendy pod wybrane przyciski w urządzeniach Pocket PC.

 • VITO Metronome 1.0

  Aplikacja VITO Metronome stworzony na systemy Windows Mobile to program, który pomaga poprawić wyczucie rytmu. VITO Metronome w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny.

 • Data dodania:
  2016-09-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  30
  Pobierz za darmo vito buttonmapper . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • VITO FindMe 1.2

  Nie możesz odnaleźć znajomych a oni ciebie? Dzięki aplikacji VITO FindMe stworzonej dla Windows Mobile na urządzenia przenośne ten problem stanie się przeszłością.

 • VITO SoundExplorer 1.8

  VITO SoundExplorer to wszechstronna aplikacja do rejestrowania i odtwarzania dźwięku dla urządzeń Pocket PC.

vito buttonmapper Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 30 użytkowników pobrało vito buttonmapper z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: vito buttonmapper