Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

vito astronavigator 2

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
30
Opis - vito astronavigator 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 30 użytkowników pobrało vito astronavigator 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • VITO AstroNavigator II 2.01

  Program VITO AstroNavigator dla Windows Mobile jest nie typową propozycją dla osób, które uwielbiają koncentrować swoją uwagę na gwiazdach. Aplikacja swojemu użytkownikowi pozwala wyświetlić podgląd części mapy nieba dostosowując obraz do pozycji w której aktualnie się znajdujemy.

 • VITO Metronome 1.0

  Aplikacja VITO Metronome stworzony na systemy Windows Mobile to program, który pomaga poprawić wyczucie rytmu. VITO Metronome w wersji po Polsku niestety nie jest dostępny.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  30
  Pobierz za darmo vito astronavigator 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • VITO ButtonMapper 4.0

  VITO ButtonMapper pozwala przypisać dodatkowe komendy pod wybrane przyciski w urządzeniach Pocket PC.

 • VITO FindMe 1.2

  Nie możesz odnaleźć znajomych a oni ciebie? Dzięki aplikacji VITO FindMe stworzonej dla Windows Mobile na urządzenia przenośne ten problem stanie się przeszłością.

 • VITO SoundExplorer 1.8

  VITO SoundExplorer to wszechstronna aplikacja do rejestrowania i odtwarzania dźwięku dla urządzeń Pocket PC.

vito astronavigator 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 30 użytkowników pobrało vito astronavigator 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: vito astronavigator 2