Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

urban terror 4 1

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
868
Opis - urban terror 4 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 868 użytkowników pobrało urban terror 4 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Urban Terror 4.1

  Urban Terror jest całkowita konwersją Quake III Arena do konwencji współczesnych zmagań sił specjalnych i ich złowrogich oponentów. Gra przeznaczona jest przede wszystkim dla trybu multiplayer, acz istnieje możliwość gry przeciwko botom kierowanym przez AI.

 • X Com: Terror from the Deep

  X-Com: Terror from the Deep to gra strategiczna, której akcja dzieje się we wszechświecie.

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  868
  Pobierz za darmo urban terror 4 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Fight Terror 3

  Fight Terror 3 to gra akcji w starym stylu. Sterujesz tutaj członkiem specjalnego oddziału komandosów, któremu dano za cel oczyszczenie miast z uzbrojonych gangów. Mało tego, oprócz walki w miastach musisz także przebić się przez ich zasadzki na drogach pomiędzy metropoliami.

 • 9th Company: Roots of Terror

  9 Kompania to gra strategiczna czasu rzeczywistego nawiązująca do wydarzeń znanych z bardzo popularnego również w naszym kraju filmu pod tym samym tytułem, opowiadającego o walkach radzieckich żołnierzy w Afganistanie.

 • Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Urban Operations

  Urban Operations – a właściwie Rogue Spear Urban Operations – to dodatek do świetnej gry akcji sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy. Nie jest to dodatek typu stand-alone i do prawidłowego działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Dlatego też nie wydano Rogue Spear Urban Operations demo. Poniższy opis przybliży Ci jednak ten dodatek. Zaznaczmy od razu, że nie wydano Rainbow Six Urban Operations po polsku.

urban terror 4 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 868 użytkowników pobrało urban terror 4 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: urban terror 4,1