Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uniwersalny

Data dodania:
2016-09-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
21
Opis - uniwersalny

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 21 użytkowników pobrało uniwersalny z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Kantaris 0.4.1

  Kantaris Media Player to uniwersalny odtwarzacz multimediów przystosowany świetnie do odtwarzania zarówno plików audio jak i video.

 • XMMS 1.2.11

  XMMS to uniwersalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Linux.

 • Data dodania:
  2016-09-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  21
  Pobierz za darmo uniwersalny . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • VLC 0.9.6

  VLC to bardzo dobry, uniwersalny odtwarzacz plików video (również dvd) oraz audio.

 • VirtualDub 1.8.6

  Program w uniwersalny sposób pozwala obrabiać pliki wideo takie jak AVI i MPEG.

 • KD Player Java 208x208

  KD Player to darmowy i wysoce zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Ten uniwersalny player potrafi odtworzyć większość plików audio, dodatkowo obsługuje praktycznie wszystkie formaty video.

uniwersalny Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 21 użytkowników pobrało uniwersalny z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: uniwersalny