Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ultimate soccer manager 98

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
63
Opis - ultimate soccer manager 98

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 63 użytkowników pobrało ultimate soccer manager 98 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ultimate Soccer Manager 2

  Ultimate Soccer Manager 2 pozwoli każdemu graczowi wcielić się w postać menagera sportowego.

 • Universal Soccer Manager 2

  Zgodnie z nazwą wcielamy się tu w managera drużyny piłkarskiej - można wybrać jeden z wielu dostępnych krajów. Następnie zajmujemy się wszystkim tym, czym manager powinien - ustalamy składy na mecze, kupujemy i sprzedajemy zawodników (ich liczba wynosi niemal sto tysięcy!!!), ustalamy rodzaj zespołowego i indywidualnego treningu oraz oczywiście rozgrywamy mecze.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  63
  Pobierz za darmo ultimate soccer manager 98 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Championship Manager 97/98

  Championship Manager 97-98 to jedna z najstarszych części tego wspaniałego menadżera piłkarskiego, która szybko zyskała uznanie graczy.

 • Worldwide Soccer Manager 2009

  Worldwide Soccer Manager to gra sportowa, w której pełnisz rolę managera własnego klubu piłkarskiego. Jeżeli lubisz tego typu gry, tytuł ten powinien znaleźć się na liście Twoich najbliższych zakupów.

 • Windows 98

  System operacyjny Windows 98 swego czasu był najchętniej isntalwanym i używanym systemem operacyjnym na świecie. Popularność odebrał mu dopiero Windows XP, który zresztą wzorowany był na Windows 98 OS.

ultimate soccer manager 98 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 63 użytkowników pobrało ultimate soccer manager 98 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Ultimate Soccer Manager 98