Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uiq3 aplikacje freware

Data dodania:
2013-02-08
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
101
Opis - uiq3 aplikacje freware

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-08 już 101 użytkowników pobrało uiq3 aplikacje freware z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • PowerMp3 (UIQ3)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

 • PuTTY 1.0 (UIQ3)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.

 • Data dodania:
  2013-02-08
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  101
  Pobierz za darmo uiq3 aplikacje freware . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Mcleaner 1.4.1 (UIQ3)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • fring 3.3 (UIQ3)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • QuickBlock UIQ3

  QuickBlock to darmowa gra polskiej firmy Binary Core, w której poruszamy pomarańczowym blokiem za pomocą ekranu dotykowego tak, by uciec od bloków zielonych.

uiq3 aplikacje freware Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-08 już 101 użytkowników pobrało uiq3 aplikacje freware z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: uiq3 aplikacje freware