Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uiq 3

Data dodania:
2016-10-28
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
77
Opis - uiq 3

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 77 użytkowników pobrało uiq 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • AquaCalendar (for UIQ 3.0) 5.4

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • QuickGPS 2.0 (UIQ 3)

  QuickGPS to program do nawigacji na Symbian OS wspierający urządzenia GPS. Program przechowuje mapy w specjalnym formacie, do którego bez problemu i bardzo szybko możemy przekonwertować mapy Google oraz pozwala wyświetlać pozycje użytkownika na nich.

 • Data dodania:
  2016-10-28
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  77
  Pobierz za darmo uiq 3 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Gmail 2.0 (UIQ 3)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • PowerMovie 1.01 (UIQ 3)

  PowerMovie to odtwarzacz plików wideo dla telefonów z systemem Symbian.

 • Documents To Go for Symbian UIQ 3

  Program Documents To Go na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to nie zwykle wszechstronne i uniwersalne narzędzie do otwierania dokumentów Office i PDF.

uiq 3 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 77 użytkowników pobrało uiq 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: uiq 3