Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uiq 1

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
70
Opis - uiq 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 70 użytkowników pobrało uiq 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Mgate for UIQ 1.0

  Mgate for UIQ 1.0 to praktyczny program pełniący funkcję smsowej automatycznej sekretarki. Aplikacja została zaprojektowana pod system Symbian UIQ 3rd Edition.

 • Projekt UIQ 1.54

  Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  70
  Pobierz za darmo uiq 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Meteor (UIQ) 1.04

  Meteor to gra bardzo podobna do znanej zręcznościówki – Arkanoid.

 • ChessGenius for the Symbian UIQ 1.20

  Dla miłośników szachów.

 • Psiloc Mobile Mouse UIQ 1.20

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

uiq 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 70 użytkowników pobrało uiq 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: uiq 1