Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uczniowie spartakusa

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
36
Opis - uczniowie spartakusa

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 36 użytkowników pobrało uczniowie spartakusa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Geografia 2.5

  Geografia 2.5 ma na celu przyswojenie przez ucznia podstawowych wiadomości geograficznych o świecie, przy czym nie pretenduje do miana kompendium wiedzy z tego przedmiotu.

 • Mathematica 9 0

  Program Mathematica to program do wykonywania obliczeń matematycznych i publikowania wyników. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie obliczeń symbolicznych, ale pozwala również przeprowadzać obliczenia od prostej arytmetyki po najbardziej zaawansowane obliczenia matematyki wyższej.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  36
  Pobierz za darmo uczniowie spartakusa . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Rome: Total War

  Rome: Total War pozwoli nam pokierować losami Imperium Rzymskiego w okresie jego największej świetności. Zmierzymy się ze wszystkimi problemami z jakimi musieli mierzyć się ówcześni przywódcy.

 • Persona 3

  Persona III to kolejna część bardzo dobrej gry cRPG, w której możemy również znaleźć pewne elementy charakterystyczne dla choćby The Sims.

 • Włatcy Móch: Wrzód na dópie

  Gra Włatcy Móch oparta jest na serialu animowanym pod tym samym tytułem, który miał być w założeniu polską odpowiedzią na South Park. Niestety, Włatcy Móch to gra na tyle nieudana, że większość serwisów branżowych dała jej najniższe z możliwych noty. Dlaczego? Niestety, nie jest możliwy download gry Włatcy Móch: Wrzód na dópie w wersji demo. Może nawet i dobrze…

uczniowie spartakusa Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 36 użytkowników pobrało uczniowie spartakusa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: uczniowie spartakusa