Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

twin sector

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
197
Opis - twin sector

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 197 użytkowników pobrało twin sector z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Twin Sector

  Fabuła gry ma być osadzona w postapokaliptycznym świecie przyszłości, w którym zdewastowana po długich wojnach Ziemia pokryta jest skorupą zgliszczy i pyłów. Ludzkość zeszła w podziemia i zamieszkuje komory chroniące przed nieprzyjaznymi do życia warunkami.

 • Twin Sector trailer

  Trailer do Twin Sector przedstawi Ci tą nieźle zapowiadająca się grę akcji, której premiera europejska to 17 IX, zaś światowa – XI 2009 roku. Widzisz tu Asheley Simms, bohaterkę, której oczyma obserwujesz świat przyszłości.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  197
  Pobierz za darmo twin sector . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Genius Wireless G 12 Twin

  Po kliknieciu w butt...

 • Genius Twin Wheel F1

  Po kliknieciu w butt...

 • Dark Sector

  Dark Sector to dynamiczna gra akcji, którą można śmiało polecić miłośnikom tego typu gier. Dlaczego? Powodów jest kilka – świetny gameplay, dynamiczny system walk, obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami bohater Hayden Tenno, ciesząca oko i ucho oprawa audiowizualna.

twin sector Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 197 użytkowników pobrało twin sector z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: twin sector