Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tvn player

Data dodania:
2016-06-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
123
Opis - tvn player

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-13 już 123 użytkowników pobrało tvn player z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • tvn player 1.0

    tvn player to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli Ci na oglądanie ulubionych programów oraz seriali stacji TVN oraz stacji tematycznych wszedzie tam, gdzie jesteś!

  • Pogoda TVN Meto 1.0

    Pogoda TVN Meteo to jedna z najpopularniejszych aplikacji pogodowych na naszym rynku. Opracowana została przy współpracy z meteorologami kanału TVN Meteo i jest całkowicie darmowa. Teraz także na Pobierz.pl!

  • Data dodania:
    2016-06-13
    System operacyjny:
    Windows XP, Vista, 7
    Liczba pobrań:
    123
    Pobierz za darmo tvn player . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
  • Dragon Player 2.0.1

    Prosty odtwarzacz plików wideo dla systemu Linux.

  • MX Player

    MX Player to doskonała alternatywa dla innych, popularnych odtwarzaczy multimediów dla systemu Android. Sporo mozliwości i prosty interfejs to jego główne zalety!

  • Spider Player 2.5.3

    Program do odtwarzania muzyki. Odtwarza powszechnie znane i mniej popularne formaty plików audio. Otwiera pliki m.in. MP3, MP4, AAC, Ogh FLAC, TTA, WMA, UMX.

tvn player Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-13 już 123 użytkowników pobrało tvn player z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tvn player