Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tux racer

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
47
Opis - tux racer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 47 użytkowników pobrało tux racer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tux Paint 0.9.21c

  Jest to darmowy edytor graficzny dla dzieci.

 • Tux Paint 0.9.21c

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Data dodania:
  2016-10-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  47
  Pobierz za darmo tux racer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ModNation Racer

  Jeżeli lubisz wyścigi i masz PS3 to ModNation Racer powinien Cię zainteresować. Tytuł ten to nie tylko wyścigi, ale radosna zabawa w tworzenie. Czego? Dosłownie wszystkiego. Gra pozwala na konstruowanie własnych aut, tras oraz postaci.

 • Motocross Stunt Racer

  Motocross Stunt Racer to rajdy motocrossowy,gracz może wybrać sobie tryb gry.

tux racer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 47 użytkowników pobrało tux racer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tux racer