Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tux paint

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
955
Opis - tux paint

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 955 użytkowników pobrało tux paint z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tux Paint 0.9.21c

  Jest to darmowy edytor graficzny dla dzieci.

 • Tux Paint 0.9.21c

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Data dodania:
  2016-10-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  955
  Pobierz za darmo tux paint . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Paint 2.3

  Paint - prosta w obsłudze aplikacja graficzna dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone.

 • Paint NET 3.5.9

  Paint.NET 3.5 to doskonała aplikacja do obróbki grafiki rastrowej, która początkowo była dziełem kliku amerykańskich studentów, by wreszcie dostać się pod skrzydła samego Microsoftu.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

tux paint Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 955 użytkowników pobrało tux paint z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: tux paint