Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

turok evolution

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
171
Opis - turok evolution

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 171 użytkowników pobrało turok evolution z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Turok

  Turok na PC to klasyka gatunku strzelanek z widokiem pierwszej osoby (FPS), rozpoznawaną niemal równie dobrze jak Doom, Quake, czy Unreal, zwłaszcza wśród fanów gatunku pamiętających gry z końca poprzedniego millenium.

 • Turok kody

  W nowej wersji gry Turok kody ułatwią Ci rozgrywkę i pozwolą przejść przez co trudniejsze starcia. Aby wprowadzić w Turok kody, musisz najpierw edytować w katalogu gry plik TurokGame\Config\TurokInput.ini zamieniając w nim ConsoleKey=None na ConsoleKey=Tab.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  171
  Pobierz za darmo turok evolution . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Turok gameplay

  Film Turok gameplay przedstawia nam nową odsłonę serii gier o bohaterze walczącym z dinozaurami. Jak widzimy, w kolejnej odsłonie również nas to spotka, choć trzeba przyznać, że dominować będą walki z innymi ludźmi.

 • Turok trailer

  Przedstawiający nową odsłonę serii Turok trailer pokazuje nam scenariusz, w którym głównym bohater leci z misją na tajemniczą planetę, na której jego statek zostaje zestrzelony.

 • Evolution 2.22.1

  Evolution jest zaawansowanym programem pocztowym z wbudowanym organizerem, kalendarzem, książką adresową i notatnikiem.

turok evolution Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 171 użytkowników pobrało turok evolution z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: turok evolution