Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

transmission

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
48
Opis - transmission

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 48 użytkowników pobrało transmission z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Transmission 1.32

  Transmission jest klientem sieci Bitorrent napisanym w całości w języku C.

 • Transmission 2 01

  Transmission 2.0 to jeden z najlepszych i najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent, który umożliwia wymianę plików z innymi użytkownikami oraz ich pobieranie. Transmission 2.0 na Linux to lider tego typu aplikacji, który charakteryzuje się przede wszystkim wysokimi transferami.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  48
  Pobierz za darmo transmission . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Ashes Cricket 2009

  Wydana niedawno gra sportowa ashes cricket 2009 to jedna z niewielu propozycji dla miłośników poważnego krykieta, pozwalająca na wzięcie udziału w prestiżowych zawodach. Niestety, prawdopodobnie ze względu na niszowy charakter gry, zwłaszcza w Polsce, żadna firma nie zainteresowała się wydaniem ashes cricket 2009 po polsku.

transmission Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 48 użytkowników pobrało transmission z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: transmission