Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

translator google

Data dodania:
2016-10-02
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
11
Opis - translator google

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-02 już 11 użytkowników pobrało translator google z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Google Translator 2.4

  Google Translator to tłumacz, który przy użyciu technologi stosowanej w wyszukiwarkach Google pozwala dokonywać prostych przekładów. Używając Google Translator możesz za darmo przetłumaczyć pojedyncze słowa, frazy, paragrafy a nawet całe strony internetowe.

 • Easy Translator 2.8.3

  Easy Translator to program do tłumaczenia, którego obsługa nie powinna sprawiać nikomu trudności.

 • Data dodania:
  2016-10-02
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  11
  Pobierz za darmo translator google . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • English Translator 3.2

  English Translator firmy Techland należy do najlepszych i najbardziej zaawansowanych technicznie translatorów komputerowych tłumaczących tekst z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

 • FS Translator 5.0

  Program FS-Translator jest aplikacją pomagającą łatwiej i szybciej prowadzić repertorium.

 • Translator 1.32.58

  Spolszczenie programu wspomagającego tłumaczenie programów.

translator google Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-02 już 11 użytkowników pobrało translator google z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: translator google