Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

transfery

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
28
Opis - transfery

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 28 użytkowników pobrało transfery z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Acquisition 2.1

  Acquisition to program służący do wymiany danych P2P.

 • iMesh 9.0

  Nowa wersja programu iMesh do wymiany plików P2P

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  28
  Pobierz za darmo transfery . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • uTorrent 1.8

  Niewielki, ale dysponujący sporymi możliwościami klient sieci BitTorrent.

 • BitTorrent 7.2

  BitTorrent to jedna z najpopularniejszych sieci wymiany plików p2p. Nic zresztą dziwnego – ma ona niewielkie wymagania systemowe, duża skuteczność pobierania i wysyłania plików oraz mnóstwo użytecznych funkcji.

 • MySQL GUI Tools Bundle 5.0 r12

  Czy pracujesz z MySQL? Jeśli tak, to wiesz zapewne, że od czasu do czasu przydałoby się pomóc sobie w pracy jakimś wygodnym narzędziem. I takie właśnie mamy przyjemność Ci pokazać. To dostępny za darmo MySQL GUI Tools Bundle. Nie jest to jedna aplikacja, a właściwie cały ich zestaw.

transfery Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 28 użytkowników pobrało transfery z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: transfery